Logo Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodnicy Brodnica

Inauguracja Ogólnopolskiej Karty Seniora w Gminie Brodnica

Ocena 0/5

Zapraszamy Seniorów z Gminy Brodnica na wyjątkowe wydarzenie - Inaugurację Ogólnopolskiej Karty Seniora w Gminie Brodnica!

Już 24 czerwca 2026 r. o godz. 11:00 spotykamy się w Świetlicy Wiejskiej w Szczuce, aby wspólnie rozpocząć realizację programu, który otwiera przed seniorami wiele nowych możliwości.

 Dlaczego warto posiadać Ogólnopolską Kartę Seniora?
✔️ zniżki w tysiącach punktów na terenie całej Polski,
✔️ tańsze usługi zdrowotne, rehabilitacyjne i uzdrowiskowe,
✔️ rabaty w sklepach, punktach usługowych, restauracjach i instytucjach kultury,
✔️ dostęp do programów i inicjatyw skierowanych do osób 60+,
✔️ większa aktywność społeczna i możliwość korzystania z atrakcyjnych ofert przygotowanych specjalnie dla seniorów.

 W programie wydarzenia:
- prelekcja „Bezpieczny Senior – Stop Manipulacji. Nie daj się oszukać”
-  prezentacja programu Ogólnopolska Karta Seniora
- wręczenie kart 
- występ artystyczny

Na miejscu będzie możliwość wypełnienia wniosku i otrzymania Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów oraz osoby zainteresowane programem. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych ulgach, zadbać o swoje bezpieczeństwo i aktywnie włączyć się w życie lokalnej społeczności.

Galeria zdjęć

zaproszenie na inaugurację GPS_logo-ok plakat inaguracja 2
powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności