Logo Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodnicy Brodnica

Letnie spotkanie Klubowiczów

Ocena 0/5

Letnie grillowanie w świetnym towarzystwie!

24 czerwca, w słoneczne popołudnie, odbyło się wyjątkowe spotkanie integracyjne dwóch zaprzyjaźnionych Klubów Seniora – Klubu "Seniora+" z Szabdy oraz Klubu "Senior+" z Karbowa.

Seniorzy spotkali się przy wspólnym grillu, by celebrować wspólnie spędzony czas w serdecznej atmosferze, pełnej śmiechu, rozmów i muzyki. Już od pierwszych chwil dało się wyczuć radość z ponownego spotkania – uśmiechy nie znikały z twarzy uczestników!

Na stołach królowały smakowitości: pachnące kiełbaski, karkówka, grillowane warzywa, domowe sałatki, chleb ze smalcem, ogórki kiszone i pyszne ciasta – wszystko to podkreślało rodzinną, domową atmosferę.

Nie zabrakło wspólnego śpiewania przy akordeonie, tańców i sentymentalnych wspomnień. Spotkanie było nie tylko okazją do zabawy, ale też do integracji – zawiązały się nowe znajomości, a w rozmowach pojawiły się pomysły na kolejne wspólne inicjatywy.

Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i cudowną atmosferę! 

Galeria zdjęć

496510826_1040203784867338_7875869430890081663_n 508163475_1351746665921848_7454504253972815230_n 508408048_1941913639957598_1609182653072449649_n 511031047_709189278631670_8725587934793938748_n 512158870_685027737688837_3734394590358412543_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności