Logo Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodnicy Brodnica

Roczek Klubu "Senior+" w Karbowie

Ocena 0/5

Za nami wyjątkowe wydarzenie - pierwsza rocznica działalności Klubu „Senior+” w Karbowie.

Z tej okazji w miniony piątek odbyła się wyjątkowa uroczystość, w której uczestniczyli zaproszeni goście z Panem Adamem Zalewskim Wójtem Gminy Brodnica i Panią Izabellą Lewandowską Dyrektor Centrum Usług Społecznych Gminy Brodnica na czele. 

Warto wspomnieć, jak pięknie przez ten rok działał Klub „Senior+” w Karbowie - to miejsce spotkań, warsztatów, zajęć aktywizujących i wspólnych inicjatyw. To tu budują się relacje, rodzą przyjaźnie i każdego dnia udowadnia się, że aktywność nie zna wieku. O wspaniałą atmosferę wśród Seniorów dba opiekun Klubu Pani Barbara Dobrzyńska; dzięki niej każdego dnia miejsce tętni życiem a Seniorzy mają przestrzeń do aktywności i integracji.

A sam jubileusz? To była prawdziwa, radosna zabawa! 
Parkiet ani przez chwilę nie był pusty - o świetną atmosferę zadbał Pan Michał, który przygrywał do tańca i porwał wszystkich do wspólnej zabawy.  Nie zabrakło pysznego poczęstunku, rozmów przy stole i mnóstwa uśmiechu.

To był dzień pełen wzruszeń, radości i dumy z tego, jak wiele udało się osiągnąć w ciągu jednego roku. Z takim zaangażowaniem i energią przed Klubem kolejne wspaniałe lata! 

Galeria zdjęć

633096572_122174804894857212_7200698367635038531_n 633255171_122174805158857212_6667263266712947787_n 634831119_122174805116857212_7832224810183228211_n 1000022395 1000022399 1000022421 1000022454 grupowe
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności