Logo Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodnicy Brodnica

Szkolenie AED

Ocena 0/5

Zaproszenie na szkolenie z obsługi AED i podstaw pierwszej pomocy

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na bezpłatne szkolenie z obsługi automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED) oraz podstaw udzielania pierwszej pomocy.

Szkolenie odbędzie się w dniu 10 października 2025 r. o godzinie 16.00 w Świetlicy wiejskiej w Szabdzie.

Celem spotkania jest zwiększenie świadomości i przygotowanie mieszkańców do skutecznego działania w sytuacjach zagrożenia życia – zwłaszcza w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak prawidłowo rozpoznać stan zagrożenia życia, wezwać pomoc oraz bezpiecznie i skutecznie zastosować AED, czyli urządzenie, które może uratować życie jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych.

W programie szkolenia:

podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy,
resuscytacja krążeniowo-oddechowa (RKO),
bezpieczne i skuteczne użycie AED,
ćwiczenia praktyczne z fantomami i defibrylatorami treningowymi,
odpowiedzi na pytania uczestników.
Szkolenie poprowadzi doświadczony ratownik medyczny.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zapraszamy wszystkich – niezależnie od wieku czy doświadczenia. Umiejętność udzielenia pierwszej pomocy to coś, co może uratować życie Twoim bliskim, sąsiadom, a nawet przypadkowym przechodniom.

Dołącz do nas i naucz się ratować życie!

Działanie realizowane w ramach projektu: „Centrum Usług Społecznych Gminy Brodnica” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu 8 Fundusze europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji  i włączenia społecznego, Działania 08.24 Usługi społeczne i zdrowotne.

Galeria zdjęć

szkolenie AED
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności